potterhead

Potterhead
Harry Potter serisi 7’den 70’e herkeste hayranlık uyandıran seriler arasında gelmektedir. Kitap halinde basılmış olan serisi, film serisinden çok daha önce yazılmıştır. Birkaç ciltten oluşan kitap serisinde film hayranlarının bildiği ve rastladığı karakterleri aynı şekilde görmek mümkündür.
Harry Potter serisinde sihirbazları oldukça güzel bir şekilde anlatmaktadır. Seride birkaç ana karakter ve bir baş karakter bulunmaktadır. Serinin isminden de anlaşılacağı gibi baş karakterimiz Harry Potter’dir. Film ve kitap serisinde sıkça karşılaştığımız Harry oldukça dominant ve liderlik özelliğine sahip bir karakterdir. Film hayranları bir topluluk oluşturmuş ve kendilerine Potterhead ismini vermiştir. Bu isim altında birçok Harry Potter hayranı bir araya gelmiş ve bir süre sonra Potterhead ismi evrensel bir hal almıştır.
Harry potter bizlere Harry Potter ile ilgili bilinen her şeyi serinin kendi dilinde sunmaktadır. Siteyi biraz zaman ayırıp gezdiğiniz takdirde kendinizi Harry Potter serisinde bulmanız mümkündür. Site içerisinde birçok karakter yer almaktadır. Ayrıca büyüleyici bir tasarım ile kendinizi Hogwards’ta hissetmeniz mümkündür. Site ayrıca hiç beklemediğiniz ve seride görmeyi kaçırdığınız detaylara da yer vermiştir. Bu sayede izlerken kaçırdığınız tüm noktaları yakalamak mümkün olmaktadır.potterhead Potterhead topluluğunu temsil eden site, bu topluluk ile ilgili bütün detayları içerisinde barındırmaktadır. Eğer yeterli seviyede İngilizce’niz varsa ve Harry Potter hayranı iseniz sizde siteye girerek kendinizi tekrar seride hissetmeniz mümkündür.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “potterhead”

Leave a Reply

Gravatar